خدمات مرکز داده

امنیت، پایداری و دسترسی‌پذیری

Hosting

میزبان امن کسب‌وکار آنلاین شما

اگر شما هم جزو برنامه‌نویسان، کارشناسان و مدیران IT هستید پس به‌خوبی می‌دانید که وجود یک زیرساخت میزبانی مناسب اطلاعات چقدر می‌تواند در نگهداری از سرویس‌های فناوری اطلاعات مؤثر باشد.
راه‌اندازی یک مرکز داده‎ مجهز در مبین‌نت این امکان را ما داده است که درکنار ارائه‌ی خدمات اینترنتی و ارتباطی، خدمات میزبانی سرورها را نیز از پاییز سال ۱۳۹۴ ارائه دهد. خدمت میزبانی مبین‌نت سرور مجازی، سرور اختصاصی و اجاره‌ی فضا هستند که باتکیه بر یک دیتاسنتر به‌روز و زیرساخت مجازی‌سازی در اختیار کلیه‌ی شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و فعالان علاقه‌مند قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های مرکز داده مبین‌نت

 

کنترل حرارت و برودت متصل به سیستم سرمایش

رعایت کلیه اصول استاندارد TIA942 در دیتاسنتر

امکان ارائه‌ سرویس اینترنت با ضریب دسترس پذیری 99.99%

امکان ارائه اینترانت با پهنای باند نامحدود داخل شبکه‌ای

امکان ارائهIP قابل مسیریابی

CRM اختصاصی

اتصال به فایروال و ایجاد لایه‌های امنیتی

ارائه پشتیبانی ۲۴x۷

Dedicated / Colocation

سرور اختصاصی و اجاره‌ فضا

هنگامی که حجم ترافیک موردنیاز مشتری از نرخی بالاتر می رود، دیگر سرور مجازی پاسخگو نیست و نیاز به منابع اختصاصی است. ما این خدمات را در قالب اجاره‌ سرور اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. وجود خط اینترنت پرسرعت، امنیت سطح بالا و پشتیبانی به‌موقع سه ویژگی اصلی سرورهای اختصاصی مبین‌نت است که در مرکز داده‌ این شرکت ارائه می‌شود. سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، برای نگهداری و انتقال ترافیک خود، سرور تهیه کرده و در محل موردنظر خود نگهداری می‌کنند اما نگهداری سرور در ساختمان خود مشتری درکنار خلأ امنیتی، هزینه‌ بالایی نیز در بردارد. از این‌رو یکی از خدماتی که به پشتوانه‌ مرکزداده‌ خود ارائه می‌کنیم، اجاره‌ فضای فیزیکی برای نگهداری سرورهای مشتریان است.

ادامه

mobicloud

رایانش ابری (mobicloud)

با توجه به افزایش هزینه‌های تهیه و نگهداری تجهیزات زیرساختی برای کسب‌وکارها، استفاده از زیرساخت‌های ابری که راهکاری سریع و مقرون به صرفه است، بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته است. ما در مبین‌نت با ارائه سرویس «رایانش ابری» یا IaaS به این نیاز پاسخ داده‌ایم. سرویس رایانش ابری مبین‌نت با استفاده از دیتاسنترهای مجهز این امکان را ایجاد کرده تا مشترکین بتوانند منابع زیرساختی مورد نیاز خود را به راحتی ایجاد کنند و تنها به میزان مصرف خود، هزینه پرداخت کنند. قابل اطمینان بودن، دسترسی آسان، امنیت بالا، مانیتورینگ و دریافت گزارش از جمله مزایای مهم سرویس «رایانش ابری» مبین‌نت است. پشتیبانی این زیرساخت‌های مجازی را دیتاسنترهای مجهز و قدرتمند مبین‌نت با تضمین 99/9 ٪SLA انجام می‌دهند. ‌

ادامه

سامانه‌ پشتیبانی مشتریان خدمات مرکز داده

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

درصورت بروز مشکل در هنگام استفاده از خدمات میزبانی، کارشناسان مبین‌نت، از طریق سیستم تیکتینگ ارائه‌شده به مشترکین در تمام روزهای هفته به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگو بوده و پشتیبانی لازم را انجام خواهند داد.

ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 

*
*
*
*
*
*