معرفی بورس‌نت

 شرکت ارتباطات مبین‌نت با تکیه بر ﺷﺒﮑﻪی ﺳﺮاﺳﺮی و ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ ﺧﻮد، راهکار ارتباطی بورس‌نت را ویژه بازار سرمایه طراحی و وارد بازار نموده است. ﻫﺪف از اﯾﻦ ﺧﺪﻣﺖ اﻣﮑﺎن اﯾﺠﺎد شبکه‌ای ﮔﺴﺘﺮده، امن و یکپارچه ﺑﺮای شرکت‌های کارگزاری اﺳﺖ، که تمایل دارند از یک‌سو ﻣﯿﺎن ﺷﻌﺐ و دفاتر مرکزی ﺧﻮد ارتباط برقرار کنند و از سوی دیگر قادر به برقراری ارتباط با هریک از شرکت‌های تابعه سازمان بورس و اوراق بهادار (ارکان بازار سرمایه) باشند. ابر اختصاصی بورس‌نت از طریق اتصال مودم‌های LTE و لینک‌های رادیویی در سراسر کشور قابل دسترسی است و از طریق یک شبکه‌ی امن داخلی، اطلاعات شعب و دفتر مرکزی را مجزا از ترافیک اینترنت منتقل می‌کند.

توپولوژی : دفتر مرکزی و شعب، از طریق بستر انتقال ماکروویو و LTE ، به Backhaul مبین‌نت متصل شده و با پیاده‌سازی تنظیمات مورد نیاز، ارتباط با سرورهای ارائه دهنده VPN برقرار می‌گردد. در نهایت ارتباط شعب با دفتر مرکزی بر بستری اختصاصی و ایمن، در Core مبین‌نت و در یک شبکه امن اختصاصی به نام مشتری برقرار خواهد شد. در این حالت و در صورت نیاز امکان برقراری ارتباط بین دو شعبه، تنها از طریق دفتر مرکزی قابلیت برقراری خواهد داشت که همین امر در کنار شبکه امن اختصاصی مجزا، و تفکیک شده از اینترنت و سایر ترافیک‌های شبکه مبین‌نت، باعث افزایش امنیت این شبکه اختصاصی مجازی خواهد شد.

مخاطبین بورس‌نت
 

راهکار ابر اختصاصی، قابل ارائه به حوزه بازار سرمایه کشور می‌باشد که با هزینه مناسب به‌همراه حفظ یکپارچگی و امنیت ذاتی آن، ارتباطی امن و منحصر به فرد به هر یک از شرکت‌ها و ارکان این بازار ارائه می‌نماید که به واسطه آن شرکت‌های کارگزاری، از محل شعب خود تنها با یک اتصال و با جداسازی ترافیک از محل درخواست تا سرویس دهنده(سرور) به‌راحتی و بدون دغدغه و با دریافت خدمات پشتیبانی بی‌نظیر، بر فعالیت‌های اصلی خود تمرکز خواهند نمود.

مزایا و ویژگی‌ها

 

۱ نقطه مرکزی، امکان دسترسی به تمام شعب را دارا می باشد.

۲ نقطه مرکزی و شعب می‌توانند درIP Range های مختلف باشند.

۳ پیاده‌سازی Qos در لایه‌های Core و Access.

۴ شبکه گسترده اختصاصی یکپارچه و مستقل از مخابرات با ضریب دسترسی ۹۹.۵ درصد.

۵ ارائه سرویس با امنیت بالا و کاملا مستقل از بستر اینترنت.

۶ نصب، راه‌اندازی و جابجایی سریع خدمات در سراسر کشور.

۷ عدم وابستگی زیرساخت مبین‌نت به شبکه مخابرات شهری.

۸ پشتیبانی فنی تخصصی و متمرکز کل کشور توسط NOC مبین‌نت به‌صورت ۲۴*۷ و ارائه SLA.

۹ ارائه سامانه تیکتینگ یکپارچه جهت مدیریت و نظارت سطح خدمات.

مشاوره رایگان و ثبت نــام

*
*
*
*
*
*

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید