اینترنت مدیریت شده (Hispot)

منطبق با نیاز هتل‌ها و مراکز اقامتی

Hispot

اینترنت مدیریت شده چیست؟

مبین‌نت با مطالعه‌ صنعت گردشگری و هتلداری در ایران، متوجه نیاز مجموعه هتل‌ها به اینترنت اختصاصی پرسرعت با قابلیت مدیریت میزان مصرف کاربران شد. از این‌رو نوع جدیدی از اتصال به اینترنت را اختصاصاً برای هتل‌ها و مراکز اقامتی با نام تجاری HiSpot پیاده‌سازی کرد. این محصول با ارائه‌ پهنای باند اختصاصی مدیریت‌شده ویژه‌ هتل‌ها و مراکز اقامتی با ویژگی‌های هویت‌بخشی به مشتریان، یکپارچه‌سازی مدیریتی، اطلاع‌رسانی هوشمند، ارائه‌ خدمات ارزش‌افزوده و اختصاصی طراحی شده است. با تجربه و دانش کسب‌شده از HiSpot ، می‌توان به آسانی علاوه بر ارائه‎ پهنای‌ باند نامحدود و اینترنت پرسرعت، شبکه‌های «وای‎فای معمولی» را به یک ویترین مجازی لذت‌بخش از امکانات و خدمات برای میهمانان هتل‌ها تبدیل کرد. همچنین این محصول برای مدیریت متمرکز اینترنت در مراکز اقامتی و هتل‎هایی که دارای ساختمان یا دفاتر متعدد در مناطق و شهرهای مختلف هستند بسیار مناسب است.

 

 

مزایای Hispot

هویت‌بخشی کاربران در فضای امن

مشکلات و سوء‎استفاده‌هایی که در فضای مجازی برای اینترنت هتل‌ها رخ می‎دهد به‌سادگی با امکان احراز هویت، قابل ردیابی و شناسایی است. در HiSpot علاوه بر ردیابی و شناسایی مصرف کاربران، امکان کنترل و مدیریت رفتار ناسالم آن‌ها برای شما وجود خواهد داشت. با ردیابی کاربران مخرب، مسئولیت پاسخ‌گویی در این زمینه برای مدیریت هتل فراهم شده و به‌آسانی هر تخلفی قابل پیگیری است. با استناد به ابلاغیه شماره ۱۴ /۹۰۰۰/۱۴۱۱۱/۳۹۴ مورخه ۹۴/۱۱/۲۱ صادره از دادستانی کل کشور، ارائه‌ هرگونه مستندات جهت پیگیری قانونی اقدامات مجرمانه در فضای مجازی، بر عهده‌ اپراتورهای کشوری می‎باشد. ارجاع به http://www.cyberpolice.ir

مزایای Hispot

یکپارچه‌سازی مدیریتی

شبکه‌های Wi-Fi معمولی امکان کنترل میزان و شیوه‌ مصرف مشتریان را در اختیار مدیران هتل نمی‌گذارند اما با اینترنت اختصاصی HiSpot می‎توان به هر گروه از مشتریان شما حجم یا زمان استفاده‌ محدودی از اینترنت پرسرعت اختصاص داد تا بتوانید از استفاده‌ بی‎رویه جلوگیری کنید.

مزایای Hispot

بستر ارائه‌ خدمات ارزش‌افزوده نوین

ارائه‌ خدمات ارزش‌افزوده یکی دیگر از مزیت‌های Hispot است. برخی از این خدمات به شرح زیر است:

  • امکان ارائه اپلیکیشن و خدمات نوین برروی شبکه Wi-Fi هتل‌ها و مراکز اقامتی
  • امکان نمایش محتوا و تبلیغات دلخواه هتل بر روی صفحه ورود شبکه
  • معرفی خدمات ارزش‌افزوده صوتی و تصویری

پشتیبانی سرویس HiSpot

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

کارشناسان ما از طریق شماره‌ ۸۳۸۶۹۶۹۲-۰۲۱ در تمام روزهای هفته به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستند تا شما را راهنمایی ‌نمایند. در صورت عدم رفع مشکل، با توجه به حضور کارشناسان فنی مبین‌نت در تمام شهرهای تحت پوشش، پس از اعلام واحد پشتیبانی، کارشناس مربوطه به محل مجموعه شما اعزام و کلیه‌ اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل انجام خواهد شد.

ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 

*
*
*
*
*
*