اینترنت مدیریت‌شده

ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها

خدمات اینترنت مدیریت‌شده

مدیریت متمرکز اینترنت کاربران تمامی دفاتر

امروزه بسیاری از کسب‌وکارها برای انجام فعالیت‌های مهم سازمانی خود، نیازمند ارتباطی امن و پایدار هستند. تجارت نوین که از آن با نام تجارت الکترونیک یاد می‌شود، همچنین دسترسی به ایمیل‌ها، تحقق دورکاری پرسنل و برقراری ارتباطاتی امن و پایدار از سراسر کشور، مواردی هستند که نقش مهم اینترنت مدیریت‌شده در هر سازمان و شرکتی را نشان می‌دهند.
شرکت ارتباطات مبین‌نت در سبد محصولات سازمانی خود، خدمات مربوط به «اینترنت مدیریت‌شده» را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی قرار می‌دهد. خدمات اینترنت مدیریت‌شده مبین‌نت به مدیران کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا علاوه بر مدیریت پهنای‌باند اختصاصی، بتوانند مصرف اینترنت سازمان خود را نیز به‌صورت متمرکز مدیریت کنند.

علاوه بر این، دسترسی سریع و اختصاصی، SLA مشخص، عملکرد بهینه، مقیاس‌پذیری و امنیت در سطح کشور، از جمله مواردی هستند که مبین‌نت برای متقاضیان این سرویس تضمین می‌کند.
مبین‌نت به منظور ارائه راهکار برای سازمان‌ها و شرکت‌ها، سرویس پهنای‌باند اینترنت اختصاصی خود را روی بستر ارتباطات رادیویی و فیبر نوری، به‌صورت سراسری در اختیار مجموعه‌های متقاضی قرار می‌دهد. سیاست‌های موردنظر هر سازمان برای مدیریت پهنای‌باند، با استفاده از امکانات شرکت ارتباطات مبین‌نت قابلیت پیاده‌سازی خواهند داشت. پشتیبانی ۲۴ ساعته از سرویس اینترنت مدیریت‌شده و ویژگی‌های امنیتی پیشرفته تنها گوشه‌ای از امکانات این سرویس است که برای کمک به حفظ منابع شبکه با ارزش مشتریان ارائه می‌شود. سرویس اینترنت مدیریت‌شده مبین‌نت از ویژگی‌های انعطاف‌پذیری، روش‌های مختلف دسترسی و همچنین طیف گسترده پوشش برخوردار است.

ادامه

ویژگی‌های سرویس اینترنت مدیریت‌شده

سرویس اینترنت مدیریت‌شده ضمن ایجاد سهولت در مدیریت فناوری اطلاعات، انعطاف‌پذیری در دسترسی کارمندان سازمان به اینترنت را افزایش داده و مشکلات مدیریت استفاده از اینترنت را برای مدیران کاهش می‌دهد. شرکت ارتباطات مبین‌نت با نظارت متخصصین با تجربه صنعت تلکام، کسب‌وکارها را بدون وقفه همراهی می‌کند تا بتوانند بدون مشکل از سرویس اینترنت مدیریت‌شده مبین‌نت استفاده کنند. 

 

قابلیت تخصیص پهنای باند و دسترسی اختصاصی به اینترنت

استفاده از تکنولوژی‌های مختلف LTE، WiFi، VSAT و ...

قابلیت اعمال سیاست‌های دسترسی تا سطح اپلیکیشن

افزایش سطح امنیت شبکه داخلی نسبت به تهدیدات داخلی و خارجی

مشاوره و امکان‌سنجی رایگان

پشتیبانی سرویس ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

امکان اتصال به سیستم اکانتینگ سازمان جهت مدیریت کاربران

ارائه سامانه نظارت و پنل گزارش‌گیری منعطف با نیاز مدیریت شبکه

زیرساخت شبکه اینترنت مدیریت‌شده

زیرساخت شبکه با قابلیت اطمینان

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور باند پهن بی‌سیم ثابت (FWA) در سراسر کشور، اقدام به ایجاد یک شبکه گسترده با پوشش‌دهی سراسری کرده است. لینک‌های درون شهری این شبکه گسترده، از طریق احداث سایت‌های اختصاصی مبین‌نت و با استفاده از Uplink هایی بر بستر مایکروویو یا فیبر نوری اختصاصی برقرار می‌شود، به این ترتیب لینک‌های درون شهری مستقل از شبکه شهری مخابرات و اختلالات آن خواهد بود. در رابطه با لینک‌های بین شهری، از بستر VPLS شرکت ارتباطات زیرساخت استفاده شده است و در مواردی جهت ایجاد Redundancy، از لینک TDM در کنار VPLS بهره‌برداری صورت گرفته است. با توجه به کلیه تمهیدات پیش‌بینی شده در Backhaul مبین‌نت، Availability این شبکه گسترده به میزان 99.8 درصد تضمین شده است.
مبین‌نت در حال حاضر با ایجاد دو هسته شبکه و مرکز داده با ظرفیت ارتباط 40Gbps و اتصال به شبکه زیرساخت و تامین ده‌ها Gbps اینترنت، ارتباط IXP و شبکه ملی اطلاعات و توزیع آن بر روی شبکه اختصاصی انتقال خود به ظرفیت 60Gbps در سطح کشور، توانسته است به بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده‌ اینترنت پرسرعت بی‌سیم و خدمات ارتباطی  ثابت در کشور تبدیل شود.
مبین‌نت به عنوان یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات VPN، اینترانت و پهنای باند اختصاصی اینترنت در کل کشور، قابلیت ارائه خدمات به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مراکز اداری، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و … را داشته و مشتریان سازمانی این اپراتور قادر خواهند بود تا بسته به نوع نیازمندی و سایر شرایط مورد نظر خود اعم از امنیت و همچنین هزینه‌های در نظر گرفته شده، یکی از راهکارهای مذکور را انتخاب و دریافت کنند.

ادامه

پشتیبانی سرویس اینترنت مدیریت‌شده

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

کارشناسان ما در تمام روزهای هفته به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستند تا شما را راهنمایی ‌نمایند. در صورت عدم رفع مشکل، با توجه به حضور کارشناسان فنی مبین‌نت در تمام شهرهای تحت پوشش، پس از اعلام واحد پشتیبانی، کارشناس مربوطه به محل مجموعه شما اعزام و کلیه‌ اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل انجام خواهد شد.

ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 

*
*
*
*
*
*