پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت

ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها

گسترده ایم به وسعت ذهن شما

پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت 

اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که استفاده از آن را برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف با مشکل مواجه می‌کند. برای غلبه‌ بر این محدودیت‌، پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت را به‌صورت نامحدود برای ارائه به مشتریان سازمانی و کسب‌وکارهای مختلف مهیا کردیم. این سرویس برروی بستر ارتباطات رادیویی و نیز فیبرنوری قابل دسترسی است. شرکت ارتباطات مبین‌نت در حال حاضر با ایجاد دو هسته‌ شبکه و مرکز داده با ظرفیت ارتباط نامحدود و اتصال به شبکه‌ زیرساخت و تأمین ده‌ها گیگابایت اینترنت، ارتباط IXP، شبکه‌ ملی اطلاعات و توزیع آن بر روی شبکه‌ اختصاصی انتقال خود به ظرفیت 200Gbps در سطح کشور توانسته است به بزرگترین ارائه‌دهنده‌ اینترنت پرسرعت بی‌سیم و خدمات ارتباطی در کشور تبدیل شود.

پهنای باند اختصاصی اینترنت

آشنایی بیشتر با توپولوژی شبکه مبین‌نت 

نصب و راه‌اندازی سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت 

دفتر مرکزی و شعب مستقر در نقاط مختلف از طریق بستر انتقال ماکروویو به Backhaul مبین‌نت متصل می‌‎شوند تا با پیاده‌سازی تنظیمات مورد نیاز، ارتباط با سرورهای ارائه‌دهنده سرویس اینترنت برقرار شود. ارتباط ساختمان مشتری با سایت مبین‌نت با توجه به شرایط فنی و همچنین درخواست مشتری می‎تواند از طریق رادیویی Licensed یا Unlicensed صورت گیرد. پهنای باند اینترنت مبین‌نت از طریق دو مسیر و ورودی مجزا از شرکت ارتباطات زیرساخت تأمین می‎شود که همین موضوع باعث ایجاد افزونگی (Redundancy) و افزایش دسترسی (Availability) سرویس خواهد شد. همین اتفاق مزید بر علت شده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با نازل‌ترین قیمت و البته با بالاترین سطح پشتیبانی و پاسخ‌گویی بتوانید اینترنت سازمانی خود را دریافت کنید.
همچنین با توجه به ظرفیت بالای شبکه‌ زیرساختی مبین‌نت، این امکان را فراهم ساخته‌ایم تا پهنای باند را از چند مگابیت بر ثانیه تا چندین STM1 انتخاب نمایید البته در مواردی که نیاز سازمان‎تان ایجاب کند امکان برقراری ارتباط BGP نیز مهیا می‎باشد.

پهنای باند اختصاصی را با توجه به میزان مصرف تامین نمایید

سازمان‌ها با توجه به حجم ارسال اطلاعات، سرعت و بازه‌ زمانی مورد نیاز و همچنین میزان دسترسی به
شکل‌های متفاوتی به خدمات اینترنت نیاز دارند.

پهنای باند اداری 727

سرویس محدود (ویژه سازمان‌ها)

هنگامی که حجم ترافیک موردنیاز مشتری از نرخی بالاتر می رود، دیگر سرور مجازی پاسخگو نیست و نیاز به منابع اختصاصی است. ما این خدمات را در قالب اجاره‌ سرور اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. وجود خط اینترنت پرسرعت، امنیت سطح بالا و پشتیبانی به‌موقع سه ویژگی اصلی سرورهای اختصاصی مبین‌نت است که در مرکز داده‌ این شرکت ارائه می‌شود. سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، برای نگهداری و انتقال ترافیک خود، سرور تهیه کرده و در محل موردنظر خود نگهداری می‌کنند اما نگهداری سرور در ساختمان خود مشتری درکنار خلأ امنیتی، هزینه‌ی بالایی نیز در بردارد. از این‌رو یکی از خدماتی که به پشتوانه‌ مرکزداده‌ خود ارائه می‌کنیم، اجاره‌ فضای فیزیکی برای نگهداری سرورهای مشتریان است. برخی مشتریان این سرویس عمران اطلس ایرانیان، کانون فکری کودکان و نوجوانان، فدراسیون تکواندو، شرکت تراکتورسازی تبریز و

ادامه

پهنای باند اختصاصی متقارن

سرویس اختصاصی و نامحدود (ویژه سازمان‌ها)

پهنای باند اختصاصی و متقارن در طول ارائه‌ خدمت به طور اختصاصی و نامحدود (حجمی و زمانی) در دسترس و اختیار مشتری قرار می‌گیرد. این طرح بهترین راه‌حل برای سازمان‌های بزرگ، ادارات دولتی، دانشگاه‌ها و شرکت‎هایی است که در هر لحظه از شبانه‌روز پهنای باند تضمین‌شده‌ای را بر بستری پایدار و باکیفیت نیاز دارند. برخی مشتریان این سرویس بانک انصار فاوای شهرداری کرج دانشگاه علوم پزشکی کرمان هواپیمایی ماهان بیمارستان دی و …

ادامه

پنل مدیریت مصرف پهنای باند اختصاصی اینترنت

رصدخانه‌ای برای مدیریت مصرف

مبین‌نت با در اختیار قراردادن پنل مدیریت مصرف پهنای باند اختصاصی، راهکاری ایده‎آل برای سازمان و شرکت‌هایی که نیاز به مدیریت میزان مصرف و سرعت اینترنت برای کاربران خود دارند در نظر گرفته است. پنل موجود قابلیت افزایش امنیت شبکه و مصرف بهینه پهنای باند را نیز شامل می‌شود.
پنل مدیریت مصرف پهنای باند مبین‌نت با کاربردها و ویژگی‌های زیر در کلیه‌ طرح‌های پهنای باند اینترنت، قابل ارائه می‌باشد:

  • پنل تحت وب با قابلیت تعریف کاربر و تخصیص و تسهیم پهنای باند به افراد یا گروه‌های کاری
  • امکان تعریف IP Valid برای هر کاربر در زمان اتصال به شبکه
  • امکان گزارش‎گیری از مصرف مشتری با حفظ Log
  • افزایش امنیت شبکه و جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه‌ داخلی سازمان
  • جلوگیری از کاهش ناخواسته‌ سرعت به دلیل مصرف کنترل ‌نشده‌ کاربران درون شبکه

 

 

امنیت پهنای باند اختصاصی اینترنت‎‌‌

راهکارهای امنیتی دو آتشه

امنیت پهنای باند اختصاصی مبین‌نت با استفاده از راهکارهای امنیتی مختلف تأمین می‎شود که از جمله آن‌ها می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یک VRF مجزا برای ترافیک اینترنت در مرکز مبین‌نت تعریف می‎شود لذا این ترافیک از سایر ترافیک‎های شبکه‌ مبین‌نت تفکیک می‎شود.
  • امنیت شبکه از طریق دو Firewall تأمین می‎شود البته در صورت نیاز می‎توان از تجهیزات Anti DDOS استفاده کرد.
  • پهنای باند اینترنت اختصاصی مبین‌نت به سرویس Anti-Spam مجهز است که این موضوع از Blockشدن IPهای مشتری در شبکه‌ جهانی اینترنت جلوگیری می‌کند.
  • افزایش امنیت شبکه و جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه‌ داخلی سازمان
  • مبین‌نت‎ با توجه به قابلیت‎های فنی خود قادر است که از سرویس‌های Dual Home با حفظ امنیت لازم، پشتیبانی کند.

ویژگی‌های پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت

مبین‌نت به عنوان اپراتور اصلی ارائه‌دهنده‌ اینترنت ثابت بی‌سیم توانسته تاکنون ۵۷ شهر از استانهای مختلف کشور را تحت پوشش اینترنت پرسرعت TD-LTE قرار دهد. مبین‌نت تصمیم به توسعه‌ مناطق تحت پوشش گرفته و به‌زودی تعداد بیشتری از شهرهای کشورمان را تحت پوشش اینترنت پرسرعت بی‌سیم قرار خواهد داد.

 

دریافت پهنای باند ورودی به داخل کشور از ۴ فیبر بزرگ

ارائه‌ سرویس پهنای باند اختصاصی سراسری با میزان دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد

تجهیز پهنای باند اینترنت به Anti-Spam جهت جلوگیری از Block شدن IPها

ارائه‌ خدمات اینترنت با پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته و ارائه سیستم مانیتورینگ

استقرار نیروهای فنی مقیم در شهرستان‌ها جهت پاسخگویی سریع‌تر

پهنای باند پایدار و به‌صرفه

نصب و راه‌اندازی سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت

از امکان‌سنجی رایگان تا پیگیری مستقیم

کارشناسان مبین‌نت در سریعترین زمان ممکن نسبت به مشاوره و بررسی‎ نیازهای مشتریان اقدام می‎کنند. امکان‌سنجی رایگان از جمله اقداماتی است که این فرصت را به مشتریان استفاده از پهنای باند اختصاصی مبین‌نت می‎دهد تا از امکانات و نحوه عملکرد این سرویس با توجه به نیازهای خود پیش از خرید مطلع شوند تا با آگاهی و خیالی آسوده نسبت به خرید خدمات خود اقدام کنند. بازدید فنی از مراکز معرفی شده، ارائه‌ طرح‌های مختلف بر اساس اولویت‌های مشتری و ارائه‌ زمان‌بندی دقیق از برنامه‌های عملیاتی، راه‌اندازی و تحویل خدمات به مشتری از جمله دیگر خدمات قبل از فروش مبین‌نت می‎باشد که این شرکت را متمایز کرده است. در صورت موفق بودن نتیجه‌ امکان‌سنجی میدانی، مطابق توافق انجام‌شده و با طی نمودن روال‌های مالی مربوطه، فرایند نصب و تحویل رایگان سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
پس از خرید خدمات پهنای باند مبین‌نت، یک مسئول مشتری (Account Manager) از کارشناسان تیم امور مشتریان سازمانی مبین‌نت، به مشتری اختصاص داده می‌شود که تا پایان قرارداد، کلیه درخواست‌های مشتری را مستقیماً پیگیری می‌کند. با توجه به تخصیص Account Manager و همچنین ارائه‌ سامانه‌ تیکتینگ، مشتری مبین‌نت قادر خواهد بود که تمامی درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری کند.

پشتیبانی سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

شرکت مبین‌نت با وجود بیش از ۱۲۲ مرکز پشتیبانی و بهره‌مندی از مجرب‌ترین تیم‌ها در شهرها و مراکز استان‌ها یکی از قوی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ پهنای باند اینترنت اختصاصی است که در کمترین زمان ممکن پشتیبانی حضوری در محل استقرار تجهیزات را انجام می‌دهد.
برای مشاهده‌ لیست شهرهایی که کارشناسان فنی مبین‎نت در آنها مستقر هستند، روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

فهرست شهر‌ها

ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

*
*
*
*
*
*