اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۱۳:۴۱:۰۹ ۱۴۰۱-۰۵-۰۱

راهکارهای سازمانی مبین‌نت در چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به‌عنوان مهم‌ترین و معتبرترین رویداد صنعت مالی کشور و منطقه با حضور فعالان و نمایندگان این حوزه از دوم تا پنجم مرداد ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. مبین‌نت نیز در این دوره با ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای جدید خود در حوزه خدمات سازمانی حضور دارد.

ماهیت سازمان‌ها و صنایع مالی در سال‌های اخیر با سرعت زیادی به سمت چابکی و تحول دیجیتال در در حال تغییر است؛ کاهش هزینه‌های جاری، ارائه خدمات در زمان کوتاه‌تر، بهبود تجربه کاربری و رضایت مشتری، انعطاف‌پذیری، پویایی و رقابت‌پذیری کسب‌وکار، ارتقای امنیت داده‌های دیجیتال و اموال فیزیکی بخشی از مواردی است که با بهره‌مندی از سرویس‌های فناورانه تحقق می‌یابد.

مبین‌نت در این دوره از نمایشگاه‌های بورس، بانک و بیمه جدیدترین فناوری‌های سازمانی خود را در قالب راهکارهای هوشمند ارتباطی و ابری معرفی و ارائه می‌کند. سرویس نظارت ابری VSaaS، سرویس ارتباطی شبکه مجازی خصوصی (VPN)، پلتفرم چندرسانه‌ای تبلیغاتی (Digital Signage) و سرویس ارائه خدمات پشتیبانی (B2B Care) در غرفه مبین‌نت به معرض نمایش و دمو گذاشته می‌شود.

کارشناسان ما در سالن ۷، غرفه ۲۱ میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه هستند و مشاوره‌های لازم در خصوص هر یک از سرویس‌ها را به نمایندگان کسب‌وکارها ارائه می‌کنند. در طول روزهای نمایشگاه با افتخار میزبان شما خواهیم بود.